Sponsorluk

Sitemizde müşterilerimize ulaşmamızda yardımcı olabilecek herkese sponsorluk verilebilmektedir.Sponsorluk çeşitlerimiz herkese hitap edebilmek için oldukça geniş olarak planlandı.

Aşağıdaki sponsorluk başlıklarından size uygun olan başlığı seçerek , yapabileceğinizi düşündüğünüz sponsorluk modeline üye olabilmek için canlı destek ile iletişime geçin.

1) %20 PAYLA SATIŞ ORTAĞI OL

Üyelik başvurun onaylandıktan sonra sana iletilen linkle sitemize bir ziyaretçi yolladığında ziyaretçinin alım yaptığı paket miktarının %20’si senin hesabına aktarılır ve bakiyenle istediğin kadar premium hesap alabilirsin ! Herkesin kullanabildiği , kolaylıkla sitemize ziyaretçi çekme yöntemidir.

Üstelik gelen kişi hemen satın alım yapmak zorunda değil , tıkladıktan itibaren 30 gün içinde gelip alım yaparsa yine senin hesabına bakiye eklenir.Sistem tamamen otomatik işler ve böylece sadece link kopyala yapıştır ile onlarca premium hesap elde edebilirsin.

Nasıl Link Yayınlayabilirim :

  • Aşağıdaki satış ortaklığı başvuru formunu doldurun.(Genellikle 15 dakika içinde onaylarız.)
  • Size özel oluşturulan linki forumlar,sosyal medya,youtube yorumları,discord server sohbet alanları,MC serverler gibi onlarca farklı yerde yayınlayarak sitemize ziyaretçi çekebilirsin.
  • Senin linkinden gelip 30 gün içinde herhangi bir paket alan kişinin ödediği ücretin %20‘si senin ! Bu bakiyeye ile sınırsız premium hesap alabilirsin.

BAŞVURU :

LÜTFEN SİTEYE ÜYE GİRİŞİ YAPTIKTAN SONRA CANLI DESTEKLE İLETİŞİME GEÇİN.

Canlı destek sizin üyeliğinize satış ortaklığı tanımlar ve üyelik panelinizden referans linkinizi edinebilirsiniz.

2) Çekiliş , Youtuber , Twitcher Sponsorluğu

Kanalınızın abonesi her kaç olursa olsun farklı sponsorluk modellerimiz mevcut. Lütfen üye girişi yaptıktan sonra destek ile iletişime geçin.

GÜNCELLEME: Youtube için min 1000 aboneye sahip olmalısınız.

Minecraft Premium - PreCraft
Logo
Şifre Sıfırla
Ürünleri Karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0