Minecraft Altın Premium Hesap Nedir? Ne İşe Yarar?

Tüm dünyanın oynanma rekoru kırmış, severek oynanan, uzun bir süre daha oynanmaya devam edilecek olan Minecraft oyunu her geçen gün kendini geliştirmeye ve oyuncu kitlesini büyütmeye devam ediyor. Minecraft oyunu hayal gücü gelişimi açısından önem taşıyan, çoğu kişinin şiddetle tavsiye ettiği yapı geliştirme ve macera oyunudur. Minecraft oyunu içerisinde isteğe göre tek kişilik, isteğe göre de çoklu sunucular ile beraber oynanabilme olanağı tanınmaktadır.

Minecraft normal olarak ücretsiz bir şekilde oynanmaya olanak sağlayan bir oyundur. Fakat ücretsiz olarak oynanması durumunda kısıtlamaların olduğu bazı özellikler vardır. Ücretsiz olarak minecraft oyununu oynuyorsanız, Premium olarak belirlenen sunuculara girememeye, kendi kostüm tasarımınızın olmamasına, ücretsiz sunucularda kullanılan hilelere ve daha birçok olumsuz etkene alışmanız gerekebilir. Ayrıca yalnızca Premium hesaplar için oluşturulan modlara da erişememeniz de ücretsiz hesapların kaderidir.

Ücretsiz hesaplar ile minecraft oyununu oynamak isteyen kullanıcılar zaman içerisinde oyundan sıkılabiliyor ve eğlencenin devam etmesi için sunucular üzerinden oyun oynamaya başlıyorlar. Sunucular üzerinde oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra sıklıkla görülen oyunbozanlara yani hilecilere veya ilgisiz sunucu yönetimlerine denk geliyor. Haliyle minecraft oyunu üzerinde ki eğlence anlayışı sinir bozucu ve can sıkıcı bir hale geliyor.

Minecraft oyununu arkadaşlarınızla veya tek başınıza daha fazla eğlenerek, hilelerden, sıkıcı sunuculardan uzak bir şekilde, kendi kostümünüzü tasarlayarak, yalnızca Premium hesaplara özel hazırlanmış modlarla beraber doyasıya bir şekilde oynamak istiyorsanız, Premium hesap tercih etmeniz sizin için en iyi seçim olacaktır.

Günümüzde çok büyük bir minecraft oyuncu kitlesi, sinir bozucu ve insanı çıldırtan hilelerden, sıkıcı/ilgisiz sunuculardan ve benzeri durumlardan şikâyetçi olduğu için Premium hesap satın almayı, kaliteli bir oyun oynamak için gerekli görüyor. Siz de, oynadığınız oyundan zevk almak, kaliteli sunucularda vakit geçirmek ve oyunun düzgün bir şekilde tadını çıkartmak istiyorsanız, ücretsiz hesaplar ile oynamaktan vazgeçip Premium hesap tercih etmelisiniz.

“Peki ya hangi Premium hesabı tercih etmeliyim? Tercih edeceğim Premium hesabın bana ne gibi avantajları olacak?” Diye soracak olursanız, size verebileceğimiz en iyi cevap Minecraft Altın Premium Hesap olacaktır. Neden mi?

Çünkü Precraft.net olarak, müşterilerimizin oyun zevklerine önem veriyor ve bu isteklerini el üstünde önemle tutuyor, sizler için sağladığımız Premium hesapların her zaman arkasında duruyoruz. Diğer minecraft Premium hesap sağlayıcı firmaların yanı sıra, sizlere çok daha fazla Premium hesap avantajlarını, çok daha uygun fiyatlarla sunuyoruz. İlk olarak satın alacağınız Minecraft Altın Premium Hesap için %100 hesap garantisi sağlıyoruz. Satın aldığınız hesap ile ilgili sorun yaşadığınız takdirde, değişim garantisini de eksik etmiyoruz. Ayrıca satın alacağınız Minecraft Altın Premium Hesap için size 10 adet çekilişe katılım hakkı sağlıyor ve merak ettiğiniz her soruya cevap veriyoruz.

Minecraft Altın Premium Hesap satın alım sonrasında size verdiğimiz 10 adet çekiliş hakları ile “STEAM 100 TL Hediye Çeki, 100 Adet Minecraft Elmas Hesap, Fortnite Nakit ve Pubg Mobile UC” hediyelerini kazanmaya hak kazanabiliyorsunuz.

Şimdi ise, minecraft oyununu çok daha eğlenceli ve kaliteli hale getirecek olan Minecraft Altın Premium Hesabın özellikleri ve size sağlayacağı avantajlar nelerdir bunlardan bahsedelim.

Minecraft Altın Premium Hesap Özellikleri Nelerdir?

 • En çok tercih edilen Premium hesap türü, Altın Premium Hesaptır.
 • %100 hesap garantisi bulunmaktadır.
 • Premium sunuculara sınırsız erişim sağlarsınız.
 • İsim değişiklik hakkınız vardır.
 • Şifre değişiklik hakkınız vardır.
 • Skin/Kostüm değişiklik hakkınız vardır.
 • Değişim yapma imkânınız vardır.
 • E-Posta adresinde değişiklik yapma hakkınız yoktur.
 • %100 Banlanmama/Engellenmeme Garantisi
 • 10 adet çekilişe katılma hakkı kazanırsınız.

Minecraft Altın Premium Hesap Avantajları Nelerdir?

 • Sunucuda karakteriniz ölse bile, çantanızdaki eşyalarınız kaybolmaz.
 • Sunucu’ya bağlanırken beklemez, anında giriş yaparsınız.
 • Sunucu tamamen dolu olsa bile, oyuna katılabilirsiniz.
 • Lisanslı oyun sayesinde diğer oyunculara üstünlük sağlarsınız.
 • Sunucularda farklı modlar ile oynama imkânınız olur. Örneğin; Minez vb.
 • Haritalarınızı özelleştirebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Ranked imkânınız oldukça artar.
 • Hesap tamamen size ait olur. Diğer kullanıcılardan tamamen özgün bir karakter tasarlayıp oynayabilirsiniz.

Minecraft Altın Premium Hesap Nasıl Satın Alınır?

Buraya tıklayarak, Altın Premium Hesap satın alma sayfasına gidiniz.

Açılan sayfa üzerinde yer alan “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız, Minecraft Altın Premium Hesap sepetinize eklenecektir.

Sayfanın sağ üst kısmında yer alan sepet işaretinin üzerine gelerek “Ödeme” butonuna tıklayınız.

Ödeme sayfası üzerinden, satın alım için gerekli olan fatura bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. (Ad, Soyad, Telefon, E-Posta Adresi, Şehir)

Siparişiniz yazan bölüm üzerinden ödeme yapmak istediğiniz yöntemi belirleyiniz. (Havale/Eft/Atm, İninal/Banka/Kredi Kartı, PaPara)

Tüm gerekli bilgileri tamamladıktan sonra “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak, Minecraft Altın Premium Hesap satın alımını başarıyla yapmış olursunuz.

Ödemesi onaylanan siparişe ait hesap bilgileri ortalama olarak 5 dakika içerisinde, sms, e-posta ve precraft.net hesabınıza iletilmektedir.

ALTIN HESAP SATIN ALMA PROTOKOLLERİ NEDİR?

Ürün Hakkında Düşünceleriniz

   Leave a reply

   Minecraft Premium - PreCraft
   Logo
   Şifre Sıfırla
   Ürünleri Karşılaştır
   • Total (0)
   Karşılaştır
   0